Ga naar submenu Ga naar zoekveld

Presentator Joram Kaat zonder broek op podium? | EO-Jongerendag blunders

13 oktober 2021 · Leestijd 1 min

Meer dan 45 jaar EO-Jongerendag zorgt natuurlijk voor heel veel hilarische EO-Jongerendag blunders. Wij hebben deze smakelijke verhalen verzameld en delen ze graag met jou. Dit keer presentator Joram Kaat in paniek omdat hij geen broek aan had en het podium op moest.

De weergave van deze tweet vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

De EO-Jongerendag is dé plek waar duizenden jongeren uit alle kerken en daarbuiten bij elkaar komen en zien dat ze niet alleen staan in hun geloof. Nu meer dan ooit is deze dag belangrijk. Jarenlang betaalden we als EO de extra kosten van dit evenement helemaal zelf. Helaas is dat niet meer mogelijk en vragen we jouw hulp. DONEER EN HELP MEE DOOR HIER TE KLIKKEN!

Geschreven door

Wilke

Misschien ook wat voor jou

Download de EO-Jongerendag app

In een wereld die schreeuwt om aandacht, ontdek je op de EO-Jongerendag 2025 samen met 15.000 andere jongeren waarom alles draait om Jezus.