Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO 3
Uitgelichte afbeelding

Nieuwe film over Jezus: Son of God

26 november 2013 · 11:05

Update: 15 november 2024 · 16:13

Er komt een nieuwe film aan over het leven van Jezus Christus: Son of God. De film volgt Zijn leven vanaf de geboorte tot aan de kruisiging.

De film zal verschijnen op 28 februari 2014 en is gebaseerd op de mini-serie The Bible. Gedeeltes van de film komen uit deze serie. Jezus wordt gespeeld door de Portugese acteur Diogo Morgado. Succesvol
Het is niet de eerste Hollywoodproductie over het leven van Jezus. Films en series als The Passion of the Christ, Jesus of Nazareth en Jesus Christ Superstar zijn succesvolle voorbeelden. Authentiek
Wat opvalt is dat in al deze films Jezus wordt gespeeld door een blanke acteur met lang haar, wat tegenwoordig synoniem is geworden voor hoe Jezus er uit zou hebben gezien. Dit klopt waarschijnlijk niet met hoe Jezus er in het uitziet? Zou het niet belangrijk zijn, om een meer ‘authentiek’ beeld neer te zetten van Hem? Bekijk hier alvast de trailer van deze nieuwe film.

Meest gelezen

Lees ook