
Leestijd: 2 minDoor Daniëlle van den Brun
Wat is er leuker dan horen welke band op de EO-Jongerendag komt spelen? Nou, als éérst horen wie er komt natuurlijk, en er met je neus bovenop staan! Aankomende donderdag 30 maart om 16.00 kan die droom uitkomen. In dit artikel lees je hoe jij erbij kunt zijn, terwijl je gewoon thuis op de bank zit.
Hoe ideaal: je hoeft je huis niet te verlaten om toch bij de bekendmaking te zijn. We gaan met elkaar namelijk de Metaverse in! Er is een vette online ruimte gemaakt waar jij met de hele BEAM redactie als eerste de nieuwe EO-Jongerendag artiest zult zien. Hoe je in de online ruimte komt, vertellen we je als je in de groepsapp zit.
We hebben plek voor maximaal veertig BEAM volgers om ons te joinen in de Metaverse. Daarom is het belangrijk om zo snel mogelijk ervoor te zorgen dat je in de groepsapp terechtkomt waar uiteindelijk de link naar de online ruimte in gestuurd wordt. Zo doe je dat:
Kun je er niet bij zijn of is er geen plek meer in de Metaverse? Geen stress! Als je er niet live bij bent, kun je de bekendmaking later terugkijken op onze Instagram (@EOBEAM). Zo hoef je geen last te krijgen van FOMO.
Zien we jou straks in de Metaverse?
