BIG NEWS: Marc Floor komt naar de EO-Jongerendag
11 maart 2025 · 11:25
Update: 11 maart 2025 · 16:34
Hij mag het vanaf vandaag van de daken schreeuwen: MARC FLOOR STAAT OP DE EO-JONGERENDAG DIT JAAR. Drie jaar geleden stond hij er ook al en nu is hij terug. Hij heeft er enorm veel zin in: ‘Het afgelopen jaar is er nogal wat gebeurd.’
Marc Floor: “Zo’n vier maanden geleden belde Joram mij op om te vragen of ik het zag zitten om te komen optreden op de EO-Jongerendag. Ik reageerde enthousiast: ‘Dat lijkt me geweldig!’ Ik vind het fantastisch dat er een plek is om met zoveel jongeren God te aanbidden. Tegelijkertijd vind ik het dit jaar ook wel extra spannend. Het afgelopen jaar is er nogal wat gebeurd.”
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Keuze voor Jezus
“Drie jaar geleden stond ik als een artiest op het podium van de EO-Jongerendag. Dit jaar sta ik er wel anders bij. Vorig jaar heb ik écht de keuze gemaakt voor Jezus. Ik was eerder vooral met mezelf bezig en leefde nog niet samen met Jezus, maar verlangde daar wel naar. Vorig jaar heb ik me laten dopen en heb ik tegen God gezegd: ‘Ik wil voor U leven.’ Op de EO-Jongerendag ga ik voor het eerst open over Jezus vertellen sinds ik die keuze heb gemaakt om voor God te gaan. En ja, dat is best spannend.”
Voorbereidingen
“Ik vind het thema All About Jesus echt heel vet. Tijdens het optreden wil ik ook niet dat het om mij draait, ook al ben ik wel degene die op het podium staat, maar dat die dag helemaal om Jezus draait. Het gaat niet om de perfecte lichten of een vette show, maar dat jongeren geraakt worden door God. We gaan nu beginnen met repeteren en bedenken welke nummers we gaan spelen, maar ik ga ook bidden voor 24 mei. Het gaat een geweldige dag worden!”
De weergave van Spotify vereist jouw toestemming voor social media cookies.
- Haal hier je tickets!
Haal hier je tickets voor de EO-Jongerendag 2025
Wie of wat verdient jouw aandacht? Op de EO-Jongerendag 2025 draait alles om de meest inspirerende persoon ooit: Jezus.
Meest gelezen
- Jarno (21) gaat naar de Orthodoxe kerk en dit is waarom
Jarno (21) gaat naar de Orthodoxe kerk en dit is waarom
- Urker Albert (20) zingt in het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'
Urker Albert (20) zingt in het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'
Lees ook
- Zara Goedemans: 'Als mijn ouders zeiden dat iets niet mocht, deed ik het expres wel'
Zara Goedemans: 'Als mijn ouders zeiden dat iets niet mocht, deed ik het expres wel'
- Tijn (17) stond huilend op de EO-Jongerendag: 'Door mijn focus op God vergat ik al m'n problemen'
Tijn (17) stond huilend op de EO-Jongerendag: 'Door mijn focus op God vergat ik al m'n problemen'