KIJKEN: Chesrons tweede single als soloartiest

door
AnnemarijnAfgelopen zomer kwam zijn debuutsingle ‘LEEF!’ uit: optimistisch, krachtig en lekker om mee te zingen. Chesron en Reyer hebben met ‘BRON’ een mooie tegenhanger gemaakt. Het nummer heeft een rustige melodie met een lekkere beat en een gevoelige tekst. Supergoed om mee te worshippen dus!
Chesron en Reyer werkten al langere tijd samen aan muzikale projecten, maar hadden nog nooit samen een nummer geschreven en uitgebracht. Beide zangers zijn dan ook heel enthousiast over deze mijlpaal.
Chesron vertelt: "Het is supervet dat ik met dit nummer kan samenwerken met Reyer, die toch wel een groot muzikaal voorbeeld is voor mij. Ik zing al lang mee met zijn nummers en bewonder wat hij doet voor de worship scene in Nederland. Om dit nummer met hem te schrijven en ook nog eens samen op te nemen, vind ik echt bijzonder.”
Ook Reyer is blij met de samenwerking: "Het mooie van Chesron is dat hij echt een hart heeft voor aanbidding, maar dit weet te combineren met een frisse en moderne muziekstijl, zoals ik het nog niet heb gehoord van een Nederlandse worship-artiest.''
Daar zijn wij het helemaal mee eens. Op de redactie gaat het dak er al af. (Nee grapje, dan krijgen we het zo koud.)