
Maaltijdsalades zijn voor lonely mensen
4 juli 2019 · 15:44| Leestijd:2 min
Update: 1 juli 2025 · 08:41
In de zomer loop ik iedere dag naar hetzelfde schap, waarna ik één van de voorverpakte voedselpakketten (geitenkaas, zalm of garnalen) pak en regelrecht richting kassa afsteven. Soms doe ik mal en maak ik een omweg langs de Ben & Jerry’s-ijskast. Maar vaak leg ik alleen een maaltijdsalade op de band. Te vergelijken met een 14-jarige die één enkel blikje energydrank koopt.
Begrijp me niet verkeerd. Ik houd van koken. Maar wel alleen als het voor anderen is. Koken voor mezelf vind ik – vooral na een werkdag – te veel moeite. Daarvoor hebben ze de maaltijdsalade uitgevonden. Juiste portie, voorgesneden en direct te verorberen. Pure perfectie voor de maag.
In de zomermaanden eet ik dus bijna iedere dag zo’n bak, want dan zijn mijn tafelgenootjes op vakantie of thuis-thuis. Ook vandaag stond ik mijn favoriet (geitenkaas!) gedachteloos af te rekenen. Blijkbaar voor de zoveelste keer deze maand bij dezelfde caissière, want plots klonk haar stem vol medelijden:
“Je mag best een keer bij mij mee-eten. Kan ik je gelijk leren koken..."
Meest gelezen
- Halloween vieren als christen? Dit helpt jou kiezen! 🎃
Mag je als christen Halloween vieren?
Halloween vieren als christen? Dit helpt jou kiezen! 🎃
- Hoeveel weet jij van de Tweede Kamerverkiezingen? Test het hier!
Hoeveel weet jij van de Tweede Kamerverkiezingen? Test het hier!
- Twee jongeren, twaalf provincies, één week en één missie
Suus (24) en Ezra (21) reizen in één week door alle provincies van Nederland om over Jezus te vertellen
Twee jongeren, twaalf provincies, één week en één missie
Lees ook
- Hoeveel weet jij van de Tweede Kamerverkiezingen? Test het hier!
Hoeveel weet jij van de Tweede Kamerverkiezingen? Test het hier!
- Bekijk hier het nieuwe seizoen van 'Vrienden na het leven' 🙏
Wat gebeurt er als iemand uit een vriendengroep plots overlijdt?
Bekijk hier het nieuwe seizoen van 'Vrienden na het leven' 🙏





