Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO 3
Uitgelichte afbeelding

Kymberli Joye zingt Oceans bij The Voice!

10 december 2018 · 12:13

Update: 15 november 2024 · 17:39

Heel even verandert de zaal van The Voice America in een ruimte vol Gods aanwezigheid. Kymberli Joye, deel van de top 10, zet namelijk een heel krachtig optreden van Oceans neer. Samen met de band en het achtergrondkoor zorgt ze ervoor dat haar coach, Kelly Clarkson, de hele drie minuten rechtop staat.

Break Every Chain

De week voor haar optreden van Oceans zong Kymberli de zaal ook al plat met een ander christelijk lied, namelijk Break Every Chain van Jesus Culture. Wat zo bijzonder is aan dit optreden is dat de fans mochten kiezen. Het was dus helemaal niet haar eigen keuze om een aanbiddingslied te zingen! Waarschijnlijk beviel het haar zo goed dat ze er nu gewoon mee door blijft gaan en dat vinden wij heeeelemaal niet erg.

youtube

De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Meest gelezen

Lees ook