DENKSTOF #25: Wat doet God tegen klimaatverandering? 🌍
17 januari 2023 · 15:21
Update: 18 januari 2023 · 10:29
HELP, DE WERELD STAAT IN BRAND🔥🔥 Moeten we daar iets mee als christenen en waarom grijpt God niet in? Het is toch Zijn aarde? Op deze vragen geven presentator Joram Kaat en gast Lydia van Maurik antwoord in deze nieuwe aflevering van Denkstof!
Meer over Denkstof
Misschien heb je onze Denkstof video's al weleens voorbij zien komen op YouTube of NPO Start. In samenwerking de PKN maakt BEAM een nieuwe serie Denkstof-video’s. Elke aflevering behandelt een kwestie die te maken heeft met God, geloof en jouw leven.
Vanuit de Denkstof-studio stelt Joram al jouw vragen aan onze ‘huis-theoloog’ Reinier Sonneveld. Dit seizoen komen er ook een heel aantal andere experts voorbij. Uiteraard komen jullie zelf ook aan het woord en bezoeken altijd 2 of 3 jongeren de studio om te reageren op een lastige stelling.
Denkstof is bedoeld om je te helpen een eigen mening te vormen, je gedachten te prikkelen en te ontdekken hoe je als christen kunt omgaan met lastige vragen.
Verwerkingsmateriaal voor jeugdgroepen
Ook leuk: bij de serie verschijnt verwerkingsmateriaal voor jeugdgroepen, gemaakt door de PKN.
Meest gelezen
- Jarno (21) gaat naar de Orthodoxe kerk en dit is waarom
Jarno (21) gaat naar de Orthodoxe kerk en dit is waarom
- Urker Albert (20) zingt in het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'
Urker Albert (20) zingt in het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'
Lees ook
- Zara Goedemans: 'Als mijn ouders zeiden dat iets niet mocht, deed ik het expres wel'
Zara Goedemans: 'Als mijn ouders zeiden dat iets niet mocht, deed ik het expres wel'
- Tijn (17) stond huilend op de EO-Jongerendag: 'Door mijn focus op God vergat ik al m'n problemen'
Tijn (17) stond huilend op de EO-Jongerendag: 'Door mijn focus op God vergat ik al m'n problemen'