15 juni 2020

Missie BEAM: alle vragen en antwoorden!

BEAM is op een missie! We willen heel jong Nederland Gods licht laten ervaren. En dat kunnen we niet alleen, maar met zoveel mogelijk lichtjes (BEAM-leden). Samen met jou gaan we van 21 juni tot en met 28 juni aan de slag om zoveel mogelijk nieuwe leden (lichtjes) te werven. Doe je mee? Hoe meer leden je werft, hoe groter de beloning. Bij elk geworven lid krijg je sowieso een prijs!

Wat doet BEAM precies?

BEAM is het jongerenmerk van de Evangelische Omroep. Ons doel is om zoveel mogelijk jongeren te inspireren om te leven zoals Jezus. Dit doet we via onze online platforms: Instagram, TikTok, onze website, Facebook, WhatsApp, Spotify en YouTube. Maar ook offline via ons BEAM Magazine en evenementen zoals de jaarlijkse EO-Jongerendag en andere (kleinschalige) evenementen waarmee we christelijke jongeren in Nederland willen laten weten dat ze niet alleen zijn. Het BEAM-team bestaat uit 10 vaste mensen (maak hier kennis!) en een wisselende groep enthousiaste stagiaires. 

Wat is het doel van Missie BEAM?

Hoe meer BEAM-leden, hoe meer mensen over God horen. En dát is ons doel: Zijn licht verspreiden over heel jong Nederland. Alleen dankzij onze leden kunnen wij doen wat we doen. Samen vormen we de grootste, christelijke jongerenfamilie van Nederland: een familie waar altijd plek is voor meer <3 

Waarom zijn leden zo belangrijk?

Alles wat gebeurt bij de Evangelische Omroep wordt deels betaald door de NPO en deels door onze leden. Dit is bij BEAM dus ook het geval. Op dit moment zijn er ruim 35.000 BEAM-leden die financieel veel mogelijk maken! Daarnaast is het zo dat de NPO elk jaar opnieuw besluit hoeveel geld er naar elke omroep gaat. Met een grote groep leden staat de EO (en staat BEAM) bij deze beslissing veel sterker en kunnen we laten zien dat elkaar inspireren om Jezus te volgen iets is waar heel veel jongeren in Nederland behoefte aan hebben en dat dit een platform is waar ze bij willen horen. 

Wat doen jullie met het geld van BEAM-leden?

Jouw lidmaatschap van 15 euro per jaar wordt rechtstreeks gebruikt voor alle vette dingen die we bij BEAM maken en organiseren. Denk aan de EO-Jongerendag en andere BEAM-events, het BEAM Magazine en alle dingen die we online maken. Met jouw geld maak jij ons werk mogelijk! 

Waarom zou iemand BEAM-lid worden?

Allereerst word je BEAM-lid, omdat je BEAM een warm hart toedraagt en het belangrijk vindt dat wij kunnen blijven doen wat we doen (jongeren online inspireren, EO-Jongerendagen, BEAM Kerkdienst, BEAM Magazine etc.). Daarnaast doe je jezelf ook een groot plezier: Wanneer je BEAM-lid wordt voor maar 15 euro per jaar hoor je bij de BEAM-familie, krijg je toegang tot onze evenementen, krijg je vier keer per jaar het BEAM Magazine op de deurmat en is het voor jou mogelijk om BEAM Wear te kopen, zoals onze populaire BEAM Trui voor maar tien euro. (Een BEAM-lidmaatschap is ten alle tijden op te zeggen). 
 
Daarnaast maak je kans op vette prijzen! Hoe meer BEAM-leden je werft, hoe groter de prijs. Check het kopje ‘Hoe maak ik kans op prijzen?’ voor meer info! 

Hoe maak ik iemand BEAM-lid?

Tijdens Missie BEAM (21 juni – 28 juni) willen we jou helpen én belonen om andere jongeren lid te maken van BEAM. Dus ken jij een jongere die christelijk is of het geloof heel interessant vindt? Tijd om deze persoon te vertellen over BEAM! Op onze socials en onze website geven we jou deze week tips hoe je dit het beste aan kunt pakken.  

Als je jouw vriend(in), klasgenoot, buurjongen, kerkgenoot, nichtje of vage kennis ook besluit BEAM-lid te worden, dan doet hij/zij dit via eo-acties.nl/beam. Als hij/zij een lidmaatschap heeft afgesloten via het online formulier, kan dit kersverse BEAM-lid vervolgens aangeven dankzij wie hij/zij lid is geworden. Met het mailadres dat wordt opgegeven (die van jou dus :)) houden wij bij hoeveel leden jij al geworven hebt én mailen we met jouw welverdiende cadeau. Want naast dat je iedereen natuurlijk een BEAM-lidmaatschap gunt, krijg jijzelf deze week ook mooie cadeaus als je iemand lid maakt! 

Hoe maak ik kans op prijzen?

Als jij 1 BEAM-lid voor ons werft, krijg je via de post een pakketje met speciale BEAM-stickers.  
Werf je 2 BEAM-leden voor ons, dan krijg je een popsocket van BEAM.
Werf je 3 BEAM-leden voor ons, dan krijg je een BEAM Dopper óf BEAM Muts.
Werf je 4 BEAM-leden voor ons, dan krijg je  een BEAM T-shirt (limited edition).
Werf je 5 BEAM-leden of meer, dan krijg je een BEAM Hoodie naar keuze. 

Heb je de smaak te pakken en werf je méér dan 5 BEAM-leden? Dan ben je allereerst een HELD. Daarnaast doe je dan mee met het prijzencircus en maak je dus kans op nóg meer vette prijzen! Klik hier voor het uitgebreide prijzenoverzicht :)

Wat als ik liever een andere prijs wil?

Heb je 3 leden geworven (prijs: Dopper of Muts), maar wil je liever een BEAM T-shirt (4 leden) winnen? Dan moet je nog even een extra persoon lid maken! Heb je juist 4 leden naar binnen gehengeld, maar word je blijer van een prijs waarvoor je minder leden had moeten werven? Geen zorgen: dat kan! Je bent vrij om een prijs te vragen die past bij een lager aantal geworven BEAM-leden. 

Hoe weten jullie hoeveel leden ik heb geworven?

Bij de aanmelding van het door jou geworven BEAM-lid, wordt gevraagd om jouw mailadres (zie ook ‘Hoe maak ik iemand BEAM-lid?’). Heb jij 4 nieuwe leden geworven, dan zullen wij jouw mailadres dus 4 keer moeten tegenkomen. 
Heeft degene die jij geworven hebt niét jouw e-mailadres ingevuld op de bevestigingspagina, dan kunnen we helaas niet achteraf controleren of jij onze held was. Dus: instrueer nieuwe leden even goed!

Hoe en wanneer ontvang ik mijn prijs?

Na de actieweek (die tot en met 28 juni loopt) nemen wij via de mail contact met jou op. We zullen vragen naar jouw woonadres en overleggen eventuele voorkeuren wat betreft de prijs (denk aan de kleur en maat van jouw BEAM Hoodie). Zodra we alle gegevens hebben, sturen we de prijs zo snel mogelijk naar je op! Door corona hebben bezorgdiensten zoals PostNL het extra druk, dus we kunnen niet met zekerheid zeggen wanneer jouw prijs wordt bezorgd.  

Hoe lang heb ik de tijd om leden te werven?

Onze actieweek Missie BEAM vindt plaats van 21 juni tot en met 28 juni. Wil je kans maken op een prijs, dan moet je binnen deze week zoveel mogelijk leden werven. Ook ná 28 juni mag je onze BEAM familie natuurlijk uitbreiden, maar dan staat er geen prijs, maar eeuwige dank tegenover.  

Waar kan ik zien hoeveel leden er in het totaal al zijn geworven?

Op de website beam.eo.nl/missie houden wij dagelijks bij hoeveel nieuwe leden we met elkaar hebben geworven. Dagelijks om 16.00 uur verversen we de tussenstand!

Wat als er meer mensen op 1 adres lid willen worden?

Geen probleem! Hoe meer zielen, hoe meer vreugd. Wat wel onhandig is/kan zijn: je ontvangt per lid een BEAM-magazine op de mat. Wil je papier besparen en samendoen, meld ieder extra magazine op je adres dan af via https://portal.eo.nl/service/contactformulier (en dan via overige vragen)

Kan ik ook lid worden als ik in België woon?

Jazeker! Ook Belgen zijn van harte welkom bij de BEAM familie. Wel moet dit op een iets andere manier, namelijk telefonisch (035-2210022) of via mail ([email protected]). Ons klantcontactcentrum is tussen 10.00 uur en 15.00 uur te bereiken. Liever mailen? Vul in je e-mail dan de gegevens in die ook worden gevraagd op eo-acties.nl/beam (dus voornaam en achternaam, geslacht, IBAN, naam, adres, woonplaats, postcode, geboortedatum, telefoonnummer en email).

Kan ik ook een eenmalige gift geven?

Ja, dat kan! Ga naar https://www.eo-acties.nl/beam/gift-geven-aan-beam en bepaal het bedrag van jouw gift. En onthoud: voor maar 15 euro ben je een heel jaar BEAM-lid (én krijg je allerlei leuke voordelen!).  

Kijk voor het hele overzicht van Missie BEAM op de actiesite beam.eo.nl/missie

Lees meer

Volg ons