22 december 2020

De grote online Kerstkerkdiensten-lijst 2020

Dit jaar kunnen we met Kerst niet allemaal massaal naar de kerk. Daarom hebben we hier een enorme lijst van alle live-streams van Kerstdiensten die je kan kijken.

24 december

Aalsmeer, Levend Evangelie Gemeente, 21:00

Alblasserdam, Jozua, 20:00

Amersfoort, Baptistengemeente Amersfoort, 20:30

Amersfoort, De Lichtkring, 21:00

Amersfoort, Rafaël, 20:00

Amsterdam, Berea Amsterdam, 21:00 - 22:00

Apeldoorn, Basis, 20:00

Arnhem, C3 Rivers Arnhem, 18:00, 19:45 en 21:30

Barneveld, Doorbrekers, 20:00

Barneveld, Hervormde Gemeente, 19:00

Bergschenhoek, Hervormde Gemeente, 22:00

Best, Lidwinakerk, 20:00

Bodegraven, Emmaüsgemeente, 20:00

Breda, City Life Church Breda, 19:15

Doetichem, Leef!, 20:30

Dokkum, Christelijke Gereformeerde Kerk, 19:30

Doornspijk, Gereformeerde Kerk, 22:00

Dordrecht, Kerk van de Nazarener, 21:00

Drachten, Bethel, 20:30

Dronten, Kerstnacht, 20:00

Ede, Berthelkerkgemeente Ede, 21:00

Ede, De Ontmoetingskerk, 21:00

Emmeloord, De Hoeksteen, 19:30

Emmeloord, Protestantse Gemeente, 19:30 en 22:00

Enter, Hervormde gemeente, 21:30

Ermelo, Christengemeente Berea, 20:30 - 22:00

Geertruidenberg, Jubilee, 18:30

Genk (België), De VEG Paulus, 19:00

Goes, Christelijke Gereformeerde Kerk, 19:30

Gouda, GODcentre, 21:30

Hardinxveld-Giessendam, De Bron, 22:00

Heerhoguwaard, Sjaloom, 20:00

Hoofddorp, De Meerkerk, 19:00, 21:00 en 23:00

Hoogezand, Baptisten Gemeente Hoogezand Beukemastraat, 21:30

Houten, De Lichtboog, 20:30

IJsselmuiden, Hervormde Gemeente, 22:00

International Church The Garden, 22:00

Katwijk, Ichtuskerk, 19:45 (Volkskerkzang) en 21:00

Krimpen aan den IJssel, De Rank, 22:00

Leek, Gereformeerde Kerk, 21:00

Leeuwarden, City Life Church Leeuwarden, 19:30 en 22:00

Leeuwarden, Stadskerk de Wijngaard, 20:00

Lelystad, De Pijler, 19:00, 21:00 en 23:00

Lelystad, Zo Vader Zo Zoon, 19:00, 21:00 en 23:00

Nieuw Vennep, Witte Kerk, 17:00

Noardburgum, GKV, 21:30

Ridderkerk, Christus is Koning Kerk, 20:00

Rijnsburg, Grote Kerk, 19:30 en 22:30

Rijssen, Hervormde Gemeente, 18:30

Rotterdam, Maranathakerk, 20:00

Schoonebeek, Protestantse Gemeente, 19:00

Sliedrecht, Maranathakerk, 18:30

Sneek, EGS, 19:30

Syndey, Hillsong, 09:00

Utrecht, Hope Church, 20:00

Veenendaal, Mozaiek 0318, 20:30

Veenendaal, Poortkerk, 21:30

Vlaardingen, Kerk van de Nazarener, 19:30

Warmond, Kaleb, 21:00        

Wezep, Vredeskerk, 19:00

Zaandam, Ichtus gemeente, 20:30

Zeewolde, De Schuilhof, 20:00

Zeewolde, EGZ, 19:30, 22:30

Zuidland, Welkomkerk, 21:30

Zwaag, Heilige Mattheüs, 19:00

Zwolle, De Fontein, 19:00

Zwolle, Jeruzalemkerk, 20:00

25 december

Aalten, Christelijke Gereformeerde Kerk, 09:30

Alkmaar, Vrijheidskerk, 10:00

Amersfoort, Baptistengemeente Amersfoort, 10:00

Amersfoort, De Lichtkring, 10:00

Amersfoort, Kandelaar, 10:00

Apeldoorn, Basis, 11:00 en 20:00

Apeldoorn, Gereformeerde Gemeente, 10:00 en 16:00

Apeldoorn, Tabernakelkerk, 10:00

Assen, GKV, 10:00

Assen, Het Lichtpunt, 10:00

Barneveld, De Ontmoeting, 10:00

Barneveld, Hervormde Gemeente, 08:55, 09:30 en 19:00

Bennekom, Hervormde Gemeente Wijk West, 9:30 en 18:30

Bergschenhoek, Hervormde Gemeente, 10:00

Berkel en Rodenrijs, De Bron, 10:00

Best, Lidwinakerk, 10:00

Bodegraven, Emmaüsgemeente, 09:30

Capelle aan de IJssel, GKV, 11:00

Culemborg, De Schuilplaats, 11:00

Delft, Evangelie Gemeente Morgenstond, 10:00

Deventer, Koningskerk, 10:30

Doornspijk, Gereformeerde Kerk, 19:00

Drachten, Bethel, 10:00

Dronten, GKV Zuid en Noord, 10:00 en 16:30

Ede, Berthelkerkgemeente Ede, 09:30

Ede, De Ontmoetingskerk, 09:00 en 11:00

Eindhoven, De Lichtstad, 10:30

Eindhoven, Emmaüskerk NGK, 10:00

Elim, Hervormde Gemeente, 09:30 en 18:30

Emmeloord, Protestantse Gemeente, 09:30 en 17:00 (orgelconcert)

Enter, Hervormde gemeente, 09:30

Geldermalsen, Gereformeerde Gemeente, 10:00 en 18:30

Giessendam, Hervormde Gemeente, 09:30 en 18:00

Goes, Christelijke Gereformeerde Kerk, 10:00 en 16:00

Gorinchem, Johanneskerk, 10:00

Gorkum, De Ark, 10:00

Gouda, In Christ United, 11:00 en 14:00

Hardinxveld-Giessendam, De Bron, 10:00

Hasselt, Hervormde Kerk, 09:30 en 19:00

Heerde, Hervormde Gemeente, 09:30 en 19:00

Hoogeveen, Christelijke Gereformeerde Kerk, 09:30

Hoogezand, Baptisten Gemeente Hoogezand Beukemastraat, 10:00

IJsselmuiden, Dorpskerk, 08:30, 15:00 en 19:00

IJsselmuiden, Hervormde Gemeente, 10:00

Kampen, VIDA, 10:00

Kapelle-Biezelinge, Petrakerk, 10:00 en 16:30

Krimpen aan den IJssel, De Rank, 09:45

Langerak, Hervormde Gemeente, video of audio, 09:30 en 18:30

Leek, Gereformeerde Kerk, 09:30

Leerdam, Hervormde Kerk, 09:30 en 10:00

Leersum, De Wijnrank, 10:00

Leeuwarden, City Life Church Leeuwarden, 10:00

Leeuwarden, Stadskerk de Wijngaard, 10:00

Lelystad, De Pijler, 10:00 (herhaling)

Lienden, Hervormde Gemeente, 10:00 en 18:30

Middelburg, De Ontmoetingskerk, 10:00

Nieuw Vennep, Witte Kerk, 09:30

Nijverdal, De Levensbron, 10:00

Noardburgum, GKV, 09:00

Noordeloos, Hervormde Kerk, 07:00, 09:30 en 18:30

Oldehove, GKV De Zaaier, 09:30

Oud-Beijerland, Christelijke Gereformeerde Gedachteniskerk, 09:30 en 17:00

Ouderkerk aan den IJssel, Hervormde Gemeente, 09:30

Papendrecht, De Schuilplaats, 10:30

Ridderkerk, Christus is Koning Kerk, 09:00 en 10:30

Ridderkerk, De Kern, 10:00

Ridderkerk, Elim, 10:00

Ridderkerk, Hersteld Hervormde Gemeente, 10:00 en 17:00

Rijnsburg, Grote Kerk, 09:30

Rijssen, Hervormde Gemeente, 09:00, 09:30, 10:00, 11:00 en 18:30

Rijssen, Westerkerk, 10:00 en 18:30

Rouveen/Staphorst, Hervormde Kerk, 09:30 en 14:30

Schoonebeek, Protestantse Gemeente, 10:00

Schoonhoven, Hervormde Gemeente, 10:00 en 18:30

Sleeuwijk, De Burcht, 11:00

Sneek, EGS, 10:00

Sommelsdijk, Hervormde gemeente, 09:45 en 18:00

Stadskanaal, De Lichtbron, 09:30

Stellendam, Hervormde Gemeente, 10:00

Utrecht, Hope Church, 10:00

Utrecht, Jeruzalemkerk, 10:30

Vathorst, Kruispunt, 10:00

Veenendaal, De Verbinding, 10:00

Veenendaal, Mozaiek 0318, 10:00

Veenendaal, NGK, 10:00

Veenendaal, Poortkerk, 10:00

Vlaardingen, Christelijke Gereformeerde Kerk Eben Haëzer, 10:00 en 16:00

Vlaardingen, GKV De Fontein, 09:30

Vlaardingen, Kerk van de Nazarener, 10:30

Waddinxveen, De Morgenster, 09:30

Wageningen, Gereformeerde Gemeente, 10:00 en 18:30

Wezep, Dorpskerk, 09:30 en 16:00

Zeewolde, De Schuilhof, 10:00

Zuidland, Welkomkerk, 10:00

Zutphen, EGZ, 10:00

Zwaag, Heilige Mattheüs, 11:00

Zwijndrecht, De Vaste Burcht, 10:30

Zwijndrecht, Oude Kerk, 16:30

Zwolle, De Fontein, 10:00

Zwolle, Jeruzalemkerk, 09:30 en 17:00

Zwolle, VEZ, 10:30

26 december

Apeldoorn, Basis, 11:00 en 20:00

Bennekom, Hervormde Gemeente Wijk West, 09:30

Bergschenhoek, Hervormde Gemeente, 10:00

Elim, Hervormde Gemeente, 10:00

Emmeloord, Protestantse Gemeente, 09:30

Enter, Hervormde gemeente, 10:00

Groot-Ammers, Hervormde Kerk, 09:30 en 15:00

Hasselt, Hervormde Kerk, 10:00

Heerde, Hervormde Gemeente, 10:00

IJsselmuiden, Hervormde Gemeente, 10:00

Leerdam, Hervormde Kerk, 10:30

Leeuwarden, City Life Church Leeuwarden, 10:00

Lienden, Hervormde Gemeente, 10:00

Noordeloos, Hervormde Kerk, 10:30

Ouderkerk aan den IJssel, Hervormde Gemeente, 09:30

Rijssen, Hervormde Gemeente, 09:00

Rijssen, Westerkerk, 09:30 en 15:30

Rouveen/Staphorst, Hervormde Kerk, 09:30

Sommelsdijk, Hervormde gemeente, 10:00

Zwaag, Heilige Mattheüs, 11:00

Zwolle, Jeruzalemkerk, 10:00 (musical)

Lees meer

Volg ons